Czym jest ta strona?
BRUTALNE.pl to codziennie aktualizowany serwis, na którym znajdziesz nagrania wideo i informacje niedostępne w głównym przekazie medialnym. Jeśli jesteś ciekawy, co nas motywuje, to po prostu nie lubimy chowania głowy w piasek! A świat jest taki, jaki jest. Czasami nieźle upaprany krwią.
Pamiętaj jednak, że nie stworzyliśmy go – ani ja, ani Ty. Dlatego zostań uważnym obserwatorem jego mrocznej strony. Bo czy nam się to podoba czy nie, świat jest pełen przemocy, bezsensownego cierpienia i głupich wypadków. Celem naszej strony jest tylko pokazanie Ci tego wszystkiego uczciwie. Tak, abyś mógł zrozumieć, gdzie przyszło Ci żyć. Współczesne media Ci tego nie zapewnią. Nie zobaczysz na własne oczy, jak w rzeczywistości zabija pijany kierowca. Nie zobaczysz również tego, jak wygląda napad z nożem, przemyślane morderstwo czy wypadek w pracy. Tylko suche nagłówki i beznamiętne relacje o których szybko zapominamy. Natomiast u nas spotkasz się z rzeczywistością – idąc z nią wprost na czołówkę. Gotowy?

Pamiętaj, że zawsze możesz opuścić nasz serwis i nigdy tutaj nie wracać. To naprawdę cenna rada! Ostatecznie to Ty decydujesz czy chcesz popatrzeć, czy odwrócisz głowę od rzeczywistości. Jeśli jednak zdecydujesz się popatrzeć, gwarantujemy również liczne zalety z tym związane. Musisz wiedzieć, że według najnowszych badań długość życia naszych czytelników jest średnio o 12 lat dłuższa, niż przeciętna w populacji. Dzięki świadomości tego co może Cię spotkać, będziesz wyraźnie dostrzegał otaczające Cię zagrożenia. A może nawet dzięki naszej stronie – unikniesz w przyszłości śmierci? Pomyśl o tym 😉

Powodzenia!
podpis

Czy wasza strona jest legalna?
TAK! Publikacja nagrań video – nawet tych najbardziej brutalnych – nie łamie polskiego prawa. Rozumiemy, że niektóre treści mogą Ci się nie podobać. Dlatego dokładamy starań, aby wszystkie publikowane materiały były dla Ciebie jasno i klarownie oznaczone. Wiesz… tak, żeby nikt nie był zaskoczony.

Wszystkie materiały które w naszej ocenie epatują nadmierną brutalnością, są dostępne tylko dla naszych klubowiczów. Aby dołączyć do klubu BRUTALNE.pl, należy przejść przez proces rejestracji. Podczas tego procesu, informujemy o tym, że zarejestrowany klubowicz otrzymuje dostęp do materiałów ekstremalnie brutalnych. Jeśli więc uzyskałeś do nich dostęp, musiałeś świadomie ukończyć proces rejestracji. Skąd więc Twoje ździwienie?
Jeśli Ci się to nie podoba – natychmiast usuń konto. A jeżeli z jakichś powodów nie możesz tego zrobić – skontaktuj się z nami.
A czy mogę was jakoś wesprzeć?
Nie musisz tego robić ale nie ukrywamy, że całujemy stópki za każdą darowiznę. Utrzymanie serwisu pochłania gigantyczne koszty, dlatego każda wpłacona złotówka przeznaczana jest na rozwój tego całego bałaganu. Naszym marzeniem jest to, aby kiedyś wszystkie reklamy mogły zniknąć. Niestety bez wsparcia to się nigdy nie wydarzy. Musisz jednak wiedzieć, że wspierać nas możesz nie tylko finansowo – więcej szczegółów pod linkiem poniżej.
SPRAWDŹ SPOSOBY WSPARCIA
Czy można nawiązać z wami współpracę?
Jasne! Jeśli posiadasz swoją stronę internetową, to odezwij się do nas szybciutko. Jesteśmy otwarci na wszelkie przyjaźnie reklamowe.
ZOBACZ LISTĘ NASZYCH PRZYJACIÓŁ
Jak mogę się z wami skontaktować?