Level 3

Brutalne morderstwo w więzieniu w Hondurasie

Kostnica Facet Pistolet

Kamera bezpieczeństwa w więzieniu o zaostrzonym rygorze w Hondurasie, uchwyciła krwawą scenę brutalnej egzekucji. Jak widać rzeczywistość w latynoskich więzieniach bez zmian.

Ofiara to Nery López Sanabria (37 lat) – były handlarz narkotyków, którego notatki wykorzystane zostały kilka dni wcześniej w nowojorskim procesie, aby skazać (również za narkotyki) Juana Antonio „Tony’ego” Hernándeza. Kim on był? Aaaa – takim tam, tylko młodszym bratem prezydenta Hondurasu 😉

zamordowany handlarz narkotyków
Nery López Sanabria – zamordowany

Na taśmie widać jak zamaskowany strażnik otwiera jaskrawoczerwone drzwi bezpieczeństwa, zza których wyskakuje 6 więźniów w białych koszulkach. Bynajmniej nie z lizakami. Jeden uzbrojony w Uzi, otwiera ogień do swojego celu, natychmiast wysyłając go na drugą stronę. Reszta ziomków przystępuje do zadawania ciosów nożem oraz prób poszatkowania zwłok. W między czasie – dawno już martwa – ofiara, zostaje jeszcze nafaszerowana co najmniej 30 kulkami. Tak – wiadomość została ewidentnie przekazana.

video
play-sharp-fill

Gdy rodzina jest zagrożona, niektórzy nie przebierają w środkach. Tym bardziej, że nie było trudno, aby macki prezydenta sięgnęły do jakiegoś prowincjonalnego więzienia i zaaranżowały zamach na gościa, który był kluczowym świadkiem w procesie jego brata. W zasadzie to była tylko formalność, aby gość został odpalony.

Znalezione u przestępcy pieniądze
Kasa oraz widoczne notatki, znalezione u ofiary

Dalszy los zamachowców nie ma chyba znaczenia – nie udało nam się znaleźć informacji o wyroku w tej sprawie. Najprawdopodobniej były to jakieś pionki, którzy byli już dawno skazani za morderstwa na dożywocia. Jedno dożywocie więcej, nie robiło im różnicy.

Południowa Ameryka
losowe videomenu


[random_text_frame]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 komentarzy

  1. Piotrek Kosmal

    Mi się wydaje że to nie od mefedroniarza kupili klamkę i nóż, tylko że sprzedał im to niejaki Alexis Carassco pseudonim „Gumiorz”

    Reply
Hide picture