Level 2

Coś poszło nie tak i klientka restauracji staje żywcem w płomieniach

20 letnia dziewczyna trafiła na chiński oddział intensywnej terapii, po fatalnym wypadku w restauracji. Podczas obiadu – na który wybrała się wraz z kumplem – postanowili poprosić kelnerkę, aby podkręciła im moc grilla, stojącego na stole.

Niestety mieli pecha, ponieważ wspomniana kelnerka miała tylko miesiąc stażu na tym stanowisku. I po raz pierwszy została poproszona o taką czynność. Stwierdziła, że podoła. Nie podołała jednak. Po przyniesieniu butelki z alkoholem, zaczęła go dolewać bezpośrednio na płomień. I być może w taki właśnie sposób, został wynaleziony miotacz ognia. Bo właśnie to się tutaj wydarzyło.

Gorąca łuna ognia, wystrzeliła wprost na dziewczynę, która natychmiast stanęła w płomieniach jak pochodnia. Prawie 80% jej skóry zostało całkowicie zniszczone, a wg. relacji świadka „jej ciało było dosłownie czarne„. Finalnie biedna dziewczyna przeżyła, jednak nie zakończyło się na naklejeniu plasterka i podmuchaniu.

W tym miejscu chyba warto o jedną uwagę. Pamiętajcie drogie dzieci – takie chłostanie ręcznikiem w palącą się osobę, to najgorsze możliwe rozwiązanie. Ogień potrzebuje tlenu, takie wachlowanie tylko go podsyca. Co więc robić z ogniem? – zapytasz. Zakrywasz i trzymasz, żeby nie dostawał pieprzonego tlenu.

Mówię wam o tym, bo wprawdzie mam nadzieję, że nigdy nie zapalę się w miejscu publicznym. Gdyby się to jednak stało, to chciałbym aby przyszedł mnie ratować jeden z naszych czytelników. Wiedziałby żeby kurwa nie wachlować!

video
play-sharp-fill

Wracając do dziewczyny – w kilka miesięcy po wypadku 20 latka przeszła kilka operacji. Po 5 zaczęła z powrotem mówić. Czeka ją jednak jeszcze co najmniej kilka przeszczepów skóry. W całej tej sytuacji może jednak mówić o dużym szczęściu, ponieważ zdarzenie poruszyło lokalną społeczność i wiele osób zrobiło ściepę na bardzo kosztowne leczenie. A kelnerka do wyjebania.

losowe videomenuWiększość ludzi nie chce, żeby obcinano im palce.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarzy

Hide picture