Level 1

17 lat żyje, a Ty mi piętnastaka dajesz?!

Ta niecodzienna – nawet jak na standardy sądowe – scena, ma swoją genezę w 2007 roku w centrum Lublina. To właśnie tam, 20-letni studenciak – Andrzej K. wsiadł do autobusu, którego tylne miejsca okupowała grupka wyrostków. Był tam m.in. Konrad Nowacki – bohater poniższego nagrania, a jednocześnie solidnie zdegenerowany młodzieniec. Po zobaczeniu Andrzeja – mimo, że go nie znali – zaczęli go straszyć i upokarzać. Drwili z jego długich włosów, grożąc ich obcięciem. Gdy wyszedł z autobusu, podążyli zaraz za nim.

Tam już sprawy potoczyły się bardzo szybko. Andrzej dostał niespodziewanie 5 ciosów nożem, prosto w klatkę. Gdyby pogotowie szybko nie pojawiło się na miejscu, to na pewno by wyzionął ducha. Szczęśliwie jednak, został na tym ziemskim, pełnym łez padole. Mamy nadzieję, że skończył studia, ożenił się i żyje szczęśliwie. Natomiast Nowacki, wraz ze swoją ekipą, zostali szybko zatrzymani i postawieni przed sądem. I to właśnie z tego sądu, pochodzi powyższe nagranie.

video
play-sharp-fill

Konrad Nowacki w trakcie trwania wyroku otrzymał złagodzenie kary i zasądzone 15 lat zamieniło się w 13. Finalnie wyszedł z więzienia w 2020r. Ciekawe czy w między czasie „chłopaki dojechali sędziego”…

losowe videomenuJelita powinny znajdować się wewnątrz ciała, a nie na zewnątrz.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarzy

Hide picture