Atak Doga Argentynskiego w agresywnej grupie.

Niestety nie mamy żadnych informacji nt. zdarzenia. Ani tych potwierdzonych, ani tych niepotwierdzonych. Wiemy tylko, że 4 Dogi argentyńskie, rzuciły się na faceta, który chciał tylko oddać się przyjemności czerpanej z joggingu. Cóż – nie dzisiaj.

Wiemy! My również nie możemy przeboleć brakującej informacji o dalszych losach tej słodkiej ferajny. Facet przeżył? A może został żywcem zagryziony? Domysły, ahh, domysły.

zdjęcie doga argetyńskiego
Dog argetyński – bydlak, budzący strach.

Dog argentyński – nomen omen – pochodząca z Argentyny, to psia rasa z grupy molosów. Pierwotnie służył, jako psiak do polowania na pumy, a obecnie wykorzystywany głównie jako pies służbowy lub jako towarzysz człowieka. W Polsce zakwalifikowany na listę psów uznawanych za agresywne.

Psy tej rasy, są raczej opanowane i kurewsko silne. Jak już zaczynają walczyć, to często walczą do upadłego. A walczą często, bo nie tolerują na swoim terytorium, innych psich fagasów. Efektywnie i chętnie się uczą, a odpowiednio wychowywane od najmłodszych lat, potrafią zapewnić dużo oddania i obdarzyć swojego pana, bezgranicznym zaufaniem. Mimo bycia krwawym terminatorem, dogi argentyńskie są bardzo towarzyskie względem człowieka i potrafią mocno zżyć się z całą ludzką rodziną.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 komentarz