Level 4

Krwawa jatka w zakładzie karnym

Bunty w południowo-amerykańskich więzieniach wyglądają właśnie tak. Brakuje tylko waty cukrowej. Ten miał miejsce w zakładzie Alcacuz w stanie Rio Grande do Norte (północny-wschód kraju), a odzyskanie kontroli i przywrócenie porządku. zajęło wojsku 14 godzin.

Porządki w więzieniu
Służby porządkują więzienie

Służby wyciągnęły zza murów, aż 33 martwych ciał, które należały do skazanych. Wiele z nich pozbawionych były głów i miały wypatroszone wnętrzności. Wszystko o czym donoszą media to prawda – potwierdza to film, publikowany poniżej.

video
play-sharp-fill

Bunty są często celowo prowokowane. Więźniowie liczą na efekt chaosu, który pozwoli wykorzystać okazje i krwawo wyrównać rachunki przez kartele narkotykowe.

Nie bez znaczenia zresztą jest fakt przepełnienia brazylijskich więzień. Powyższe, przeznaczone jest dla 600 osadzonych, a mimo to, swoje wyroki odbywa tam ponad 1000 osób. To prosta droga do wybuchu agresji i przejęcia kontroli nad placówką.

losowe videomenuDealerzy narkotyków zwykle denerwują się, gdy ludzie są im winni pieniądze za narkotyki


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 komentarzy

  1. 61783156

    W Ameryce Południowej w czasach antycznych grano w piłkę nożną ale do jednej bramki. Bramka była wielkości niewiele większej od piłki zawieszona na wysokości dzisiejszego kosza do koszykówki. Drużynie przegranej ucinano głowy. Robiła to drużyna zwycięska. Czyli wszystko się dzisiaj zgadza.

    Reply
Hide picture