Level 2

Mężczyzna zadźgany za długi, wykrwawia się na ulicy

Uliczna kamera w Brazylii, zarejestrowała moment bezwzględnego i chłodnego morderstwa podyktowanego długami. Długu jednak nie zaciągnęła ofiara, tylko sprawca.

Ofiara – Márcio Henrique de Miranda (28 lat) – upomniał się o swoje 600 dolców, które pożyczył sprawcy – Andersonowi Bentesowi (39 lat). Nie spodziewał się zapewne, że zamiast pieniędzy, poczuje ostrze zatapiające się kilkanaście razy w jego szyi. Kilkadziesiąt mocnych uderzeń, poprzecinało wszystkie najważniejsze żyły oraz tętnice, powodując że ofiara padła nieprzytomna na asfalt zaraz po ataku. Litry utraconej krwi, nie pozostawiły szans na przeżycie.

video
play-sharp-fill

Sprawa wzbudziła niesamowite oburzenie wśród lokalnej społeczności, doprowadzając do protestów i nacisków na śledczych. Dramatu tej historii dodaje fakt, że ofiara miała na utrzymaniu 6 dzieciaków.

Sprawca oskarżony o morderstwo

Sprawca po jednodniowej ucieczce został schwytany i postawiony przed sądem. Niestety nie udało nam się dotrzeć do informacji nt. wysokości wyroku. Pozostaje mieć nadzieje, że był wysoki.

losowe videomenuObdarcie kogoś ze skóry, usunięcie narządów i pozowanie do zdjęć nad ofiarą wskazuje, że u sprawcy mogą mieć miejsce pewne problemy psychologiczne.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hide picture