Level 1

Mocna bójka ucznia z nauczycielem

Nauczyciel muzyki w liceum – Marston Riley (64 lata) – wdał się w bójkę z 14-letnim uczniem. Sprzeczka zaczęła się od polecenia, aby uczeń opuścił klasę z powodu braku wymagalnego mundurka. Ten zamiast dostosować się do polecenia, zaczął obrzucać nauczyciela wulgarnymi wrzutkami. Wg. relacji – uczeń również rzucił w belfra piłką do kosza.

pobity nauczyciel
Nauczyciel po wydarzeniach w szkole

Nauczyciel, który wg. świadków był zawsze wzorowym nauczycielem, stracił nad sobą panowanie i być może popełnił swój największy błąd w życiu. Wymierzył pierwsze uderzenie. Szybko przerodziło się w upartą szarpankę. Uczeń odniósł niegroźne obrażenia i został zabrany do szpitala, gdzie po opatrzeniu, został zwolniony do domu. Nauczyciel został aresztowany na 24 godziny oraz zostały mu przedstawione zarzuty fizycznej napaści.

video
play-sharp-fill

Najwyraźniej jednak, Pan Marston rzeczywiście był fajnym i szanowanym człowiekiem. A to dlatego, że okoliczna społeczność stanęła w jego obronie. I to bardzo aktywnie, bo zorganizowali zrzutkę w trakcie której zebrano prawie 200.000 dolarów na pomoc prawną. I po roku, wszystko skończyło się dla niego dobrze. Został przez sąd wysłany na kurs panowania nad gniewem, a prokurator umorzył postępowanie. Na froncie zawodowym niestety gorzej, ponieważ dzień bójki był ostatnim dniem, gdy Pan Marston był pracownikiem szkoły. Po tym wszystkim zmuszony został aby odejść na emeryturę.

losowe videomenuNiektórzy ludzie reagują negatywnie na widok śmierci innych ludzi.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hide picture